Penelopa Z Muchovy boudy “U”

10. 4. 2006 – 16. 12. 2021


Working Certificate FCI,  Nositelka titulu “U” – univerzal dog
čekatelka titul Český šampion krásy

V1 CAC, V2 res.CAC, 3x V4
4. místo pracovní fena roku 2008 POHÁR ANKA
VZPR RK CZ  I.cena
PZ I.cena plný počet bodů – vítěz zkoušek
KPZ KCHLS  I.cena
PZ RK CZ I.cena
LZ III.cena

HD 0/0 ED 0/0
PRA/CAT negativní, OPTIGEN A po rodičích
čip:  956000000777503
plnochrupá, skus nůžkový

Penynka,  její  štěňátka a jejich majitelé “mohou ” za to,  že nás chov retrívrů, jejich výcvik a vše kolem nich tolik nadchlo.  Štěňátka a potomci Peny dosahují nádherných výsledků na poli výstavním i pracovním, mají  skvělé zdraví a povahu. Přivedly nám spousty přátel a obohatily nás o spousty nádherných zážitků.  Peny je labrador, jakého jsme si vždy přáli. Klidný, milý, přátelský, inteligentní, co se chce stále učit novým věcem.

Peny je velice inteligentní, milá holčička. Všemu se naučila hned. Miluje loveččinu  a ráda s námi chodí i na canisterapii. Má moc ráda malé děti, od kterých si nechá líbit úplně vše. Peny je snadno ovladatelná, celý život chodí bez vodítka ( i s našimi malými dětmi ).  Zatímco na louce, v lese a na rybníku je to neúnavný lovec,  ve školce a v nemocnici je to nejsladší plyšáček, který dětem a pacientům udělá za piškotek vše,  oč si řeknou.

Peny je vůdce naší smečky.  Dohlíží nad ostatními, vede je ke správnému chování a koriguje lumpárny štěňátek v naší chs. Ale je to také ona, kdo si nechá od všech sníst své jídlo z misky …. je to andílek.

>> Videíčka <<

>> Fcb<<